POŠTOVNÉ - CENNÍK

Cenník

/ pošta / kuriér / osobný odber / zásielkovňa

Balík do max. 9kg, Slovenská pošta, doručenie na poštu = 4,00 €

Balík do max. 38kg, kuriérom GLS, doručenie na adresu = 3.00 €

Balík do max. 30kg, kuriérom DPD, doručenie na adresu = 3.00 €

Osobný odber predajňa Trenčianska Teplá = 0,00 €

Zásielkovňa do max. 9kg = 2.00 €

Platba predom číslo účtu :

IBAN: SK49 0900 0000 0000 6370 1058

V prípade ak použijete spôsob úhrady PLATBA PREDOM, použite nasledovný postup:

Urobte si objednávku cez náš eshop a označte spôsob platby predom. Potom preveďte cez Váš internetbanking alebo cez banku, úhradu sumy z Vami zadanej objednávky. Pri platbe uveďte buď Vaše meno do správy pre príjímateľa , a číslo objednávky ako variabilný symbol, aby sme vedeli platbu priradiť. Po odoslaní Vašej objednávky  ju zaevidujeme a budeme čakať kým bude platba pripísaná na náš účet. Po prijatí platby Vám bude balík odoslaný do 7 pracovných dní. 

Pri platbe priamo na účet Vám bude tovar zaslaný kuriérskou službou.

 V prípade OSOBNÉHO ODBERU na našej predajni v Trenčianskej Teplej poštovné ani balné neúčtujeme.

UPOZORNENIE:

V prípade, ak si vyberiete doručenie Slovenskou poštou, bude Vám tovar doručený na poštu podľa adresy doručenia. Pracovník pošty Vám nechá v listovej schránke odkaz o uložení balíka, alebo Vás upozornia zaslaním sms správy. Balík si môžete vyzdvihnúť v nasledujúcich dňoch na pošte.

V prípade, ak si vyberiete doručenie kuriérom, tento Vás bude kontaktovať SMS správou, alebo telefonicky predom a dohodne si s Vami čas prevzatia balíka na Vami uvedenej adrese dodania z objednávky. Kontaktovať Vás bude v pracovných dňoch v čase od 8,00 do 15,00hod.

V prípade, ak si vyberiete doručenie na zásielkovňu, bude Vám tovar doručený na výdajné miesto podľa vášho výberu, pri zadávaní objednávky. Kontaktovať Vás budú SMS správou o uložení zásielky.

YTQ3ZDI4OG